Technická a reklamní fotografie

Jednou z nejdůležitějších podmínek pro úspěšné prodeje zboží nebo služeb jsou v této době kvalitně zpracované grafické materiály. Ať už se jedná o plakáty, letáky nebo třeba billboardy, je nutné kombinovat jak kvalitní texty, tak také vhodné fotografie nabízených produktů nebo služeb. Nabízím vytvoření jedinečných reklamních a produktových fotografií, kdy snímky mohou velmi podstatně ovlivnit úspěšnost reklamní kampaně, nebo doplnit a vylepšit firemní prezentaci.

Cílem je vytvoření reklamní fotografie, která bude maximálně efektivně propagovat daný produkt nebo službu a zaujme potencionální zákazníky.

Mám zkušenosti s ateliérovým focením skleněných předmětů, šperků, nejrůznějších uměleckých děl, ale také třeba s fotografováním pokrmů pro vytvoření moderního jídelního menu.

Nefotím pouze v ateliérů, ale také v interiérech a exteriérech penzionů, hotelů, nebo třeba průmyslových podniků. Fotografie jsou pořizovány s důrazem na technickou dokonalost snímku, která je vytvořena mixem uměleckého nádechu a neotřelých myšlenek a nápadů. Často neatraktivní prostory průmyslových budov je možné vyfotografovat s překvapivými výsledky. Profesionální fotografie mohou přivést nerozhodnutého zájemce o ubytování do Vašeho hotelu, nebo mohou důstojně prezentovat Váš podnik či dílnu.

Shrnutí nabídky služeb –technická a reklamní fotografie:

  • Fotografování výrobků či uměleckých děl ve vybaveném ateliéru
  • Dokumentace výrobních procesů či technologických postupů v průmyslovém odvětví
  • Vytvoření foto galerií pro hotely, penziony či apartmány
  • Profesionální fotografie mohou snadněji přivést zákazníky o vaše služby či zboží

Průběh fotografování:

  • Konzultace rozsahu zakázky a požadavků klienta, stanovení termínů a místa fotografování
  • Samotné fotografování v ateliéru, popřípadě v prostorách zákazníka. V případě fotografování exteriérů je nutné vyčkat na vhodné počasí, jelikož pouze tak budou footgrafie v maximální kvalitě
  • Úprava fotografií a příprava na médium CD/DVD
  • Osobní odběr nebo zaslání dat a fotografií poštou

Cena služby:

Cena za fotografování technické a reklamní fotografie je kalkulována individuálně – je nutné zjistit bližší specifikace zadání a požadavků. Pro kalkulaci ceny mne neváhejte kontaktovat s poptávkou nebo jakýmikoliv dotazy.